AVUKAT SUAT SAİD İSMAİL (MISIR KAHİRE BÜROSUNA KAYITLI)

AVUKAT SUAT SAİD İSMAİL (MISIR KAHİRE BÜROSUNA KAYITLI)

AVUKAT SUAT SAİD İSMAİL (MISIR KAHİRE BÜROSUNA KAYITLI)

Pozisyon : Kıdemli Avukat
Telefon Numarası : +90 532 202 87 41
E-Posta ve Telefon : su[email protected] | 05462636488
Adres : Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:124/34 Prestij Plaza Balgat Çankaya/Ankara
Bize Ulaşın!

İlk orta ve lise eğitimini KAHİRE'de tamamladı. Mısır’da Ayn Shams Üniversitesi  Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Bir süre Kahire’de mesleğini sürdürdü, yaklaşık 14 senedir Türkiye’de danışmanlık hizmetlerinde bulunmaktadır.  Mesleği süresince Uluslararası Ticaret,  Avrupa Topluluğu Hukuku ve Avrupa Birliği Mevzuatı eğitim programlarına katılarak uluslararası hukuk ve uluslararası mevzuatlarının karşılaştırılması çalışmaları yaptı. Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Fikri ve Sınai Haklara ilişkin eğitim ve seminerlere katılarak bu alanda da çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca yerli ve yabancı şirketlere, yabancı yatırımlar, sermaye piyasası hukuku, haksız rekabet, gayrimenkul ve kiralamalar Hukuki Durum Tespitleri, Birleşme Devralmalar, Özelleştirme Hukuku, Şirketler Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku gibi konularda danışmanlık yapmakta ve davalara ilişkin tecrübesi ve yenilikçi strateji ve çözümler sunması ile bilinmektedir.

Yine, birçok yerli ya da uluslararası birleşme ve devralma işlemi, özelleştirme, ortak girişim, proje finansmanı, şirketler ve sözleşmeler hukuku işlemleri ve bankacılık ve sermaye piyasaları düzenleyici işlemlerinde aktif yer almıştır.

Sertifikalar/Sempozyumlar:

İthalat, İhracat, Döviz Krediler Ve Mevzuatı

Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü Sertifika Programı

Sermaye Piyasası Kurulu Eğitim Semineri Sertifikası

fluid


Hemen Bize Danışın

Danışmak İçin
Sizi Arayalım
1